Cantatedienst 11 juni

Op zondag 11 juni wordt in Grote Kerk te Velp een cantatedienst gehouden. Cantate ‘Brich dem hungrigen dein Brot’ (BWV 39) van Johann Sebastian Bach wordt uitgevoerd door het Bachensemble Arnhem o.l.v. Thea Endedijk-Griffioen, m.m.v. sopraan Jennifer van der Hart, alt Mariska Wessel en bas Hans Scholing.
De tekst van de cantate doet een beroep op het rentmeesterschap als opdracht: het goede van de aarde moet gedeeld worden in navolging van de Schepper die de mens doet delen in de goedheid van de schepping.
Samen met de 25 zangers en 11 instrumentalisten van het Bachensemble belooft het een prachtige en inspirerende cantatedienst te worden.
Voorganger is pastor Janneke Bron. Organist is Arno Vree
Kom zondag 11 juni om 10.00 uur luisteren en meevieren. Je bent van harte welkom!
Protestantse Gemeente Velp
Kerkstraat 32
6883 HT VELP